Ženy

Ženu stačí milovat, pak pro ni budete partnerem, jakého vždy chtěla!

Muži se často obávají pustit si do života ženu, už jenom z jednoho prostého důvodu – „aby na ni měli“. Proto, se ženou do krátkodobých známostí a flirtů, protože nevědí, jestli ji budou finančně stačit. Prozradím vám, po čem každá žena touží více, než penězích – po hodnotě LÁSKY!
vřelá láska

Nesnažte se ji získat cestou, která vede přes materiální dary, buďte chlap a pronikněte do její mysli. Každá žena, touží po lásce a věčné pozornosti. Na co, se tedy zaměřte?

1. Buďte k ní za všech okolností upřimný! „Báchorky“ o tom, jaká je krásná, úžasná a dokonalá, poslouchala už od mnoha mužů celý život. Teď potřebuje někoho, kdo vyzvedne její nedostatky a zamiluje si je. Přece jen, je láska i o tom, dát do vztahu své chyby, na kterých můžete pracovat. Vaše žena nepotřebuje mazat med kolem pusy, jediné co chce je, aby jste ji říkal vše na rovinu a i když to nebude příjemné, pravdu. Takhle si u ní nasbíráte body, které se vám už nikdy nevymažou. Není nic horšího, než prolhaný a neupřimný muž! Vy, máte být její jistota a držet ji stát pevně na nohou.

2. Važte si práci, kterou zastane! Nepopíratelně toho vaše partnerka dělá víc, než musí. Stíhá spoustu práce v zaměstnání i kolem domácnosti. Je načase, ji dát najevo, jak moc si toho vážíte a ocenit ji! To značí, snažit se ji pomoct, ji to někdy ulehčit. Když po sobě občas uklidíte, nebo ji překvapíte uvařenou večeři (bez rozdílu na to, jestli to bude pudink, nebo kachna), zcela jistě ji dokážete, jakou úctu k ní a k tomu, co dělá máte. Neberte ji jako samozřejmost, bez ní by jste žili v naprostém chaosu.

3. Řekněte ji, jak ji milujete! Ženy mají často pocit, že slova „Miluji tě“, slyší jenom ve „sváteční dny“. To, že jste ji to řekl „poprvé“, nebo o narozeninách, či dokonce na svatbě, je sice úchvatné, ale jako by už pak „bylo odbyto“. Není pravda, že se těmito slovy má šetřit. Nebojte se ji to říkat v jakékoliv možné chvilce, třeba když se ráno probudí, nebo jde spát. Je docela možné, že ji rozbrečí i odkaz na lednici, nebo čokoláda, na které to bude napsané. Dejte ji zaslouženě najevo, že vaše srdce bije díky ní a pro ni!

láska navždy
Buďte si jistí, že to bude bohatě stačit, a že existují způsoby , jak ohromit ženu i jinak, než jen splnit ji vše, co ji vidíte na očích.