Muži

Staňte se i vy atraktivním mužem

Máte pocit, že vám ženy věnují o něco menší pozornost než jiným mužům? Může to být z důvodu, že pro nich nejste dostatečně přitažliví. Nejedná se však o žádný velký problém, protože na vaší atraktivitě, jde vždy něco změnit a vyladit ji k lepšímu.
pěkný muž

Hýbete se dostatečně?

Samozřejmě, že pouhá procházka do práce, pohyb v ní nebo nakupování v obchodě, se mezi aktivní pohyb nezařazuje. Chce to trochu více sportovní činnosti, která vám vylepší vaše nedostatky. Ženy se totiž rozhlíží po mužích, kteří mají více svalů než tuku.
I z hlediska vašeho zdraví, byste na tento fakt měli dát a začít se o něco více hýbat a sportovat.

I muž musí strávit před zrcadlem nějaký ten čas

Neznamená to, že pokud jste muž, nemusíte trávit hodiny v koupelně a pečovat o váš zevnějšek. Právě naopak. Ženy si pohledných a upravených mužů všímají a chtějí v jejich přítomnosti trávit čas.
Nejde pouze o to, nanést si ráno nějaký ten gel na vlasy, musíte pečovat i o vaši pleť a váš šatník, který by neměl působit tuláckým dojmem, ale příkladem toho, že vám záleží na tom, co si ráno obléknete.
mladík s šálou

Jak zvýšit úspěšnost u ženského pohlaví?

To, co dělá muže atraktivními je i jejich vystupování, chování a vyjadřování. Zbytečně budete vypadat jako dokonalý gentleman, pokud se tak nebudete i chovat.
1. Mějte skromné nároky, ale zdravé sebevědomí, které vám přinese pozornost žen a jejich obdiv.
2. Snažte se působit nejen přirozeně, ale i uvolněně.
3. Nemějte obavy udělat první krok a pokusit se ženu oslovit, pokud se vám líbí. Ženy totiž milují, pokud jim pohledný muž věnuje zájem.
4. Zajímejte se o ženy. Naslouchejte jim a nesnažte se za každou cenu udělat ze sebe muže, který je pro nich výhrou v loterii, ale člověka, se kterým by chtěly žít celý život.
5. Nebuďte lhostejní k vašemu „Já“. Musíte si uvědomit, že pokud budete vědět kdo jste a čeho v životě chcete dosáhnout, ženy to na vás poznají a budou prahnout po tom, získat si vaši pozornost.