Finance

Velká částka peněz

Když zapátráme v historii, tak zjistíme, že velká částka peněz je velmi ošidný pojem. V každé době měly peníze hodnotu trochu jinou. Za komunistů jste koupili slušné bydlení kolem půl milionu, dneska se někdo nestydí chtít desetinásobek. Proto si my, pro své potřeby a potřeby tohoto článku, upravíme velmi široký pojem velká částka peněz na skoro konkrétní obnos. Ale zase ne úplně konkrétní. Budeme se bavit o čtvrt milionu a výše.

peníze

Takovou částku jistě nemá každý doma v hrnečku na polici nebo na vkladních knížkách Jistě, jsou takové domácnosti, ale takové lidi by asi tento článek moc nezajímal. Takže, normální člověk nutně potřebuje půjčit částku výše řečenou nebo větší. Jak na to?

Asi si říkáte, že autor článku je padlý na hlavu, když neví, že do banky. Nu, hned vysvětlím. Autor článku je možná padlý na hlavu, ale také zná spousty a spousty příběhů lidí, kteří přesně toto udělali. Šli do banky. A vyletěli jako špinavé prádlo. Proč? Bance se nezdál jejich příjem. Bum a je to.

bankovky

Každá banka si ověřuje, z čeho jí bude klient peníze vracet. Musí na to mít. Tedy na měsíční splátky. I když má příjem vysoký, nemusí to stačit na měsíční splátky ve výši, jak to banka požaduje. Oni totiž z příjmu doloženého klientem odpočítají spoustu peněz. Například na děti, na nájem, na to a na ono a šup, hned je příjem nízký. Banku nebude zajímat, že máte ještě brigádu neb druhou práci, většinou vás vyhodí.

Proto sem přichází jiná instituce a přináší zlomovou věc pro ty, kteří mají s tímto problémy. Ano, je zde totiž hypotéka bez dokládání příjmů. Pro někoho převratná záležitost, pro jiného zcela obvyklá věc.

I vy máte možnost si to celé vyzkoušet, a to velmi jednoduše. Prostě jen klikněte na modrý odkaz a budete přeneseni tam, kde si můžete prohlédnout, jak to celé funguje. A uvidíte sami, že to jde, když se chce.