Business

Pronájem vozu za výhodné ceny

V dnešní době je tolik vymožeností, že se v tom už člověk začíná ztrácet. Jednou z nich je i pronájem vozu, který se dá domluvit ihned. V případě, že se Váš automobil porouchá a potřebuje servis, se přímo můžete obrátit na firmu, která pronajímá vozy. Levná autopůjčovna Praha, je spolehlivá půjčovna vozů, která má letité zkušenosti a ví, co zákazníci vyhledávají.

levná autopůjčovna

Každému z nás se někdy rozbije vůz a je nutné sehnat rychlou náhradu. Tato autopůjčovna v Praze, Vám zajistí vůz podle Vašich přání. V jejich vozovém parku najdete pouze vozy značky Škoda a to perfektním stavu. Na každý vůz je dohlíženo a nedojde tak k poruše během užívání. Samozřejmostí je, že jsou vozy v naprosté čistotě a jsou určeny ihned k užívání. Půjčovna má více jak 25 letou tradici a nabízí své vozy opravdu levně. Cena pronájmu se samozřejmě liší podle toho, jaký vůz si zapůjčíte. Vozy autopůjčovna nabízí na krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Vůz si můžete od této společnosti zapůjčit i s řidičem, pokud si na řízení netroufáte.

levná autopůjčovna

Na internetových stránkách této společnosti, se můžete podívat na všechny vozy, co nabízí a také na jejich cenu pronájmu. Ta je rozepsaná od tří dnů pronájmu až na celý měsíc. Při dlouhodobém pronájmu také nabízí slevy, na kterých ušetříte nějaké peníze navíc. Pokud zvolíte pronájem od této společnosti, tak se můžete těšit na řadu výhod. Mezi ně patří zapůjčení dětské sedačky, či podsedáku, pokud chcete cestovat s dětmi. Dále Vám zapůjčí zdarma navigaci, se kterou se zaručeně neztratíte. Součásti všech vozů je také dálniční známka pro Českou republiku. Samozřejmostí je povinné a zákonné pojištění a také pojištění proti krádeži, či nehodě. Při pronájmu na 10 dní dostanete navíc 1 den pronájmu zdarma.

Pokud tedy dočasně nemáte vůz, tak navštivte tuto autopůjčovnu. Nebudete litovat a jejich vozy si určitě zamilujete.