Business

Lidé nevědí, na co mají nárok v případě nehody

Újma na zdraví odškodnění, to je někdy problém. Stane se vám úraz, pojišťovna vyplatí jen minimální pojistné, přitom se tváří jako vaše přítelkyně, ale jakmile má vyplatit náhradu ve formě odškodnění, skutek utek

Nenechávejte nic náhodě a v případě nepříjemného úrazu, který zanechal trvalé následky a způsobil vám újmu na zdraví, obraťte svou pozornost ke specialistům, kteří si umí poradit s pojišťovnami, ale i se zaměstnavateli, kteří se sice nemohou zprostit svých povinností v případě pracovního úrazu, když neporušíte žádné předpisy, ale mohou plnění zkrátit. A vy dostanete mnohem méně peněz, než na které máte nárok. Jenže kdo ví, na co vlastně máte nárok?

autonehoda odškodnění

V případě nemoci řešíte spíše vaše nalomené zdraví a nemáte zpravidla už sílu, ani energii se dohadovat s pojišťovnou a jejich pojišťovacími poradci, ani se zástupcem zaměstnavatele. Máme pro vás radu. Zdraví je nade vše, a to jste jistě poznali, a právě nyní zažíváte. Postarejte se proto sami o sebe, co se týká zlepšujícího se zdraví a administrativní záležitosti s plněním újmy na zdraví přenechte odborníkům, kteří s tím mají bohaté zkušenosti. Obraťte se na poradnu pro odškodnění. Ta zaměstnává specialisty v oboru práva a znalce z oboru zdravotnictví. Spolupracuje i s ověřenými advokáty, kteří mají paragrafy v malíčku a dovedou pro vás vymoci maximum z pojistného plnění.

zákony právník

Lidé nevědí, na co mají nárok

Bohužel se stává, že lidé skutečně nevědí, protože to nikdy předtím nemuseli řešit, na co vlastně v případě například autonehody, kterou nezavinili, mají nárok. Není to „jen“ odškodnění za újmu na zdraví, ale také náhrada za bolestné na základě zprávy, kterou vám vypíše váš lékař. Dále máte nárok, když už k tomu, bohužel, dojde – i na odškodnění za trvalé následky, a navíc k tomu i za další účelně vynaložené náklady, které bývají spojené s autonehodou! Na to vše máte nárok, tak nenechávejte vaše peníze ležet ladem, a pověřte experty v oblasti práva, aby vás zastoupili a vyzískali pro vás tak co nejvyšší odškodnění.