Technika

Mobilní telefon – BlackBerry PRIV

Mobilních telefonů vybavených hardwarovou klávesnicí s klasickými tlačítky, se již mnoho nevidí. Posledním velkým výrobcem zůstává kanadské BlackBerry, který do svých telefonů tyto klávesnice montuje a současně i velké množství nadstandardních bezpečnostních prvků. Jeho hlavní kouzlo v jedinečné konstrukci kombinující klasický dotykový displej s výsuvnou hardwarovou klávesnicí.

Blackberry jako čtečka
Základní popis přístroje

· Výrobce BlacBerry poprvé v modelu PRIV přichází od svého operačního systému na operačním systémem Android.
· Nový model prošel celou řadou technických úprav, aby splňoval přísná bezpečnostní kritéria a obsahoval oblíbené aplikace jako je například známý BlackBerry Hub.
· Hlavní kouzlo telefonu ale spočívá na jedinečné konstrukci kombinující klasický smartphone s výsuvnou hardwarovou klávesnicí, po níž mnozí zájemci konkurenčních značek již několik let marně volají.
· Po konstrukční stránce se PRIV řadí k absolutní špočce.
· Kovový mechanismus vysouvací klávesnice a šasi působí bytelně a celkově elegantní design mobilního telefonu působí reprezentativně.
· Kromě designu zaujme PRIV zakřiveným IPS displejem o úhlopříčce 5,4“, disponujícím velmi jemným a kvalitním QHD rozlišením, 2560 x 1440 pixelů.
· Pochlubit se také může výkonným 6 jádrovým procesorem, 3 GB operační paměti, velkým úložným prostorem 32 GB nebo okouzlujícím 18 Mpx fotoaparátem.
· Za příznivou cenu, necelých třináct tisíc, pořídíte BlackBerry PRIV v jednom z největším českém IT-shopu Mironet.
· Součástí mobilního telefonu je USB kabel a nabíječka.
velký a výkonný
Pokud tedy hledáte nestandardní mobilní telefon, se kterým se odlišíte od ostatních, pak je tento model pro vás zcela vhodný. Dle výše uvedených parametrů je patrné, že se neliší pouze vzhledem, ale též vybavením a bezpečností. Proto, pokud rádi píšete mnoho SMS, pak neváhejte s jeho zakoupením.