Krása

Hubněte snáze


Je už dávno chronicky známou pravdou, že hubnout se dá jenom dvěma způsoby a nejlépe jejich kombinací. Tím prvním je nezbytnost více se pohybovat a tím druhým nemenší nutnost přestat žrát a začít jíst.
Na těchto skutečnostech není nic objevného a není snad nikoho, kdo by je vysloveně zpochybňoval. Uznávají je ve své podstatě i ti, kdo o sobě tvrdí, že přibírají snad i ze vzduchu.

žaludek

Ovšem jakkoliv je tato metoda hubnutí prověřena všemi generacemi lidstva od samotného jeho zrodu na matičce Zemi, nějak se právě této moc masově oddávat nechceme. A to z toho důvodu, že při hladovění mívá člověk nepříjemný pocit nazývaný hlad a při sportu vesměs bolí namáhané části těla.
A proto lidstvo sází na kdejaký zázračný preparát, naletí na kdejakou babskou povídačku i na tu více a to méně zdařilé reklamní kampaně, díky nimž lidem hubne zpravidla jenom jejich peněženka. Tedy to jediné, kdy by naopak rádi přibrali, a to klidně i víc než dost.

Ovšem zhubnout chceme všichni. A ti, kdo mají všech pět pohromadě, nejednou sázejí na Sibutramin. Protože v tomto případě se nejedná o žádný rádoby zázrak z dílny všemožných pochybných šarlatánů. Jde o inhibitor zpětného vychytávání serotoninu a noradrenalinu, jenž působí tak, že ovlivňuje nervové buňky v mozku. A tím hlavu přesvědčí, že už má tělo dost, a pomáhá tak snížit příjem potravy.
Nejedná se o nic návykového, kromě prvních nanejvýš čtyř týdnů se neobjevují ani žádné nežádoucí účinky, jež ani tak nejsou nijak vážné.

měření

Stačí si dát ráno jednu tobolku, pořádně ji zapít a rázem je hubnutí snadnější a radostnější.
Ovšem jak již zaznělo, není to žádný zázračný preparát, jenž vlastně ani nemůže existovat. Je to jenom pomocník, jemuž je zapotřebí i ‚průvodců‘ jménem nízkokalorická dieta a sport. Pouze tato trojice dokáže společně udělat učiněné zázraky. A člověk zhubne, aniž by se musel zbytečně trápit.