Finance

Nebonitní klient u nás neexistuje

Bankovní instituce jsou vázány mechanismy, které v mnoha případech zabrání žadateli o úvěr, aby se svou žádostí uspěl. Zkoumá se několik záležitostí, mezi které patří například i věk žadatele, účel využití finančních prostředků i to, jestli už nemá žadatel podobný závazek jinde. V neposlední řadě je zkontrolován jeho příjem a známé registry dlužníků. Jedním slovem se tomu říká „bonita“.

balíky peněz

  • Mnoho podnikatelů má tu zkušenost, že jejich daňové přiznání nebylo uznáno jako dostatečné.
  • Přitom je jasné, že v některých případech jsou příjmy těžko doložitelné.

Nebankovní poskytovatelé sice také nahlížejí do registrů a zjišťují příjmy a výdaje svého budoucího klienta, ale je to zejména proto, aby mohla být vytvořena nabídka přímo na míru konkrétnímu žadateli. Prioritou totiž je, aby mohl klient bez problémů svůj závazek splácet a nedostal se do ještě větších potíží.

Úroková sazba je velice přijatelná

Jistě každého klienta především bude zajímat, kolik bude činit úroková míra. U nebankového poskytovatele https://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/ se může jednat o částku od tří procent ročně.

  • Což je srovnatelné s bankovními domy.

Jestliže nemáte možnost prokázat dostatečné příjmy pro splácení úvěru, pak můžete tuto situaci vyřešit takzvaným spolužadatelem neboli spoludlužníkem. Dalo by se říci, že vám v cestě za nebankovní hypotékou prakticky nic nebrání.

  • Jsou nabízeny i klientům nízkého věku.
    • Stačí, pokud dovrší plnoletosti a může nabídnout nemovitost jako protihodnotu.

statistika
Z odhadu této nemovitosti je možné získat až sedmdesát procent. Záleží pochopitelně na lokalitě nemovitosti a na bonitě žadatele. Doba splatnosti se může nastavit až na třicet let. Není ale problém vše splatit předčasně.

  • Samozřejmě, že bez jakýchkoliv poplatků.
  • Žádné poplatky ani platby nejsou vyžadovány ani předem.