Business

Ubytování s velkými možnostmi

Chcete v rámci dovolen poznat Orlické hory, Kralický Sněžník nebo i Jeseníky a přitom neměnit místo ubytování? Měl bych pro vás tip. Nedaleko městečka Červená Voda leží Mlýnický dvůr. A tam je apartmánový penzion HP Apartmány. Tento penzion nabízí ubytování formou apartmánů pro 4 až 7 osob, přičemž u každého lze použít i přistýlky.

Ideální ubytování pro rodinu s dětmi

Apartmány jsou velice moderně vybaveny a nabízí vše, co k ubytování potřebujete. Pohodlně zařízené ložnice. Velkou společenskou místnost se sedací soupravou a křesly. Televizi. Wifi.

Také kuchyně je nadstandardně vybavena. Sporák, trouba, mikrovlnka, varná konvice, velká lednice s mrazákem, dřez a pracovní deska plus základní nádobí. Vybavení jaké znáte z domova. Samozřejmě nechybí ani velký jídelní stůl a potřebný počet židlí.

Co by to byl za apartmán, kdyby neměl své sociální zařízení. V koupelně je velké osobní umyvadlo se zrcadlem, WC a sprchovací kout s masážními tryskami.

Zázemí penzionu nabízí i možnost na uložení sportovního náčiní. Kola i lyže budete mít proto v naprostém bezpečí.

Dolní Morava

A co onen program, umíněný v úvodníku? Ubytování v Červené Vodě a okolí skýtá nepřeberné možnosti pro turistiku, sport i kulturu. Kousek od penzionu je dolní stanice lanové dráhy vedoucí na Bukovou horu. Na tento vrchol se dostanete jak z této strany, tak ze strany na druhé straně horského hřebene. Z Čenkovic. V zimě se proto toto místo stává unikátním horským lyžařským střediskem. Upravované sjezdové tratě a možnost lyžovat podle sluníčka na východní či západní straně je prostě super. Běžkaři se díky lanovce vytáhnou na hřeben, aniž by museli lopotně zdolávat převýšení. Pak už jen zbývá naskočit do stopy a uhánět směrem na Suchý vrch.

V létě lanovky využívají cyklisti a turisti.

V dosahu autem je nedaleko středisko Dolní Morava. Můžete zajet i do Velkých Losin, nebo se zajet vykoupat do přehradní nádrže Pastviny v Orlických horách.