Nákupy

Klasické trendy kousky, které nikdy nevyjdou z módy

Móda se mění ze dne na den. Každý rok přichází na scénu nové trendy, s nimiž jde někdy jen těžko držet krok. Mezi tím vším se však ukrývají kousky, které se svojí univerzálností drží v kurzu neustále, a pokud je máte v šatníku, nemusíte je vyřazovat. Které to jsou?

Bílý nátělník

Tento univerzální kousek oblečení máme v šatníku snad všichni, někteří možná i víckrát. Bílý nátělník se totiž pohybuje s proudem, a nikdy nezevšední. S každou módní variací se pro něj najde využití. V devadesátkách vypadal skvěle pod koženou bundou, o něco později se vyjímal oblečený přes tričko, a za pár let už se nosil jen tak k riflím. Obyčejný bílý nátělník je totiž ten nejohebnější módní kousek, a lze jej kombinovat téměř s čímkoliv. Krásně a nenápadně doplní květovanou sukni, hodí se pod průsvitnější košili, v létě zase ke kraťasům. Proto se tento kousek prodává stále, a nikdo jej ze svého šatníku nevyřazuje.

mladá žena

Černá kabelka

Móda kabelek se mění, a v kurzu jsou pokaždé jiné druhy, tvary, ale i značky. Jedinou stálicí v tomto oboru je pak černá kožená kabelka, jejíž využití si každá žena určí sama. Kožená kabelka je skvělá díky životnosti, a nosnosti, a v černé barvě ji lze kombinovat jak k ležérnímu outfitu, tak i do práce, nebo třeba na rande. Na stránkách Nová kabelka pak najdete nejlepší italské kabelky, mezi nimiž si vyberete i tu svoji černou koženou, v nejlepší kvalitě, a za dostupnou cenu.

černá kabelka

Kecky

V obuvním průmyslu si pak svoje čestné místo už dlouhá léta udržují kecky. Bílé, černé, vzorované, nebo s aplikací, kecky se zkrátka hodí k sukni, kraťasům, ale i riflím. Nejslavnější kecky se prodávají pod značkou Converse, a také ze všech nejdéle vydrží. Jejich výhodou je lehkost, prodyšnost, a pohodlí.

Korálkové náramky

Náramky z korálků z minerálů, či polodrahokamů si rovněž drží svoje místo v příčce mezi šperky. Důvodem není jen skvělý styl, ale rovněž účinky, které jim mnozí připisují. Podle spousty lidí se v minerálech nachází ochrana a životní energie, a tak se tyto náramky nepřestanou nosit snad nikdy.