Nákupy

Těší vás každý pohled

Na vaše hezké, upravené ruce s perfektní manikúrou se rádo dívá nejen vaše okolí, ale především vy sama. Těší vás pohled na perfektní délku, tvar i moderní zdobení. Hned se cítíte příjemněji, protože váš zevnějšek působí pěstěně a upraveně. Pro takovou manikúru jste musely dlouho hledat specializovaný salón, čekat několik týdnů na objednání v termínu, který vám bude vyhovovat a pak zaplatit velmi vysokou částku na pokladně. Rozhodně ne!

sady

Vše jste zvládly zcela bez pomoci a to doma na sedačce, při sledování večerního programu. S pomocí základní výbavy a uv lampy na nehty. Na trhu jsou dnes již velmi dostupné nejrůznější sady pro začátečníky a i vy můžete mít perfektní manikúru kdykoliv. K dostání je celá řada šablon a dokonce i spousta zdobení, které nevyžaduje žádnou zručnost. I vy to zvládnete. A třeba časem nejen pro sebe, ale i pro několik kamarádek. Najednou to nebude jen váš příjemný občasný přivýdělek, ale časem se z toho stane i vaše každodenní zaměstnání.

Z příjemného koníčku je podnikání


Když jste si před časem pořizovala svou první uv lampu na nehty, měla jste s ní jen jediný úmysl. Občas si doma upravit své ruce a nemuset být odkázána na nevyhovující termíny v nehtovém studiu. Velmi rychle jste si osvojila základní techniky a moc vás bavilo experimentovat s různými odstíny laků a s barevným zdobením. Za krátký čas si vašich rukou všimly i vaše kolegyně a kamarádky. A najednou už jste neupravovala ruce jen sobě, ale k vám domů se pravidelně chodilo zkrášlit i několik prvních zákaznic.

manikůra

V domácích podmínkách už jste měla málo prostoru, stačilo si pronajmout v blízkosti domu menší komerční prostory. Vaše vlastní nehtové studio je na světě. Je úžasné, že si můžete naplánovat, kolik času prací strávíte a které dny budete mít jen volno a věnovat se rodině. A jak tohle vaše podnikání vlastně začalo? Vaší touhou po upravených nehtech!