Hobby

Hodné dítě = dobře zabavené dítě

Tohle platí v běžné dny, ve škole, školce, ale také o prázdninách. Jenže jak zařídit, aby se děti ve dnech školního volna zabavily a z nudy nevymýšlely nějaké nebezpečné hry? Pojďte jejich hrám dát nějaký jiný rámec, který bude akční, ale přesto naprosto bezpečný, a i pro větší děti zábavný. Vaše děti si mohou mezi sebou bojovat nebo společně porážet třeba vedoucí nebo jiný táborový oddíl se stejným zaměřením. Paintball si získal po celém světě velké množství příznivců a pro děti bude hra zajímavá, veselá i napínavá, ale hlavně neotřelá.

střílet

Jaké potřebují vaše děti vybavení na paintballový tábor?

Oblečení, maska i zbraň a 400 barevných kuliček jsou zajištěny v ceně tábora. Všechno, co budou děti na akci potřebovat, budou jen pevné boty a základní vybavení. Kapesné 1000 Kč jim pomůže si případně dokoupit další barevné náboje pro případ, že by chtěli nějaké navíc.

4 turnusy a pokaždé jiná hra

Aby se děti nenudily, vymysleli vedoucí pokaždé jiné téma hry a zároveň dali svým svěřencům možnost se fyzicky i strategicky vyřádit. Přemýšlení, plánování a taktizování rozvíjí myšlenkovou koordinaci u větších dětí. Díky paintballovému zaměření se ratolesti mohou vyřádit, a přitom neutrpí žádná zranění, protože principem hry jsou jen zásahy barevnými kuličkami, které obsahují potravinářské barvivo. Toto barvivo je možné navíc velmi snadno vyprat.

Jak staré musejí být děti na paintballový tábor?

V pravidlech je věkový limit dětí 11 – 19 let. Je to dostatečný věk na připravenou hru, která je určena svým obsahem pro starší dětskou věkovou kategorii.

Přihlásit na tábor své dítě můžete i po internetu

Cena 10-ti denního pobytu činí 4.100 Kč.
Komplexní cena za tábor Hutě zahrnuje:
dopravu z Prahy a zpět, ubytování ve stanech s podsadou, 5x denně stravu a neomezeným pitným režimem, 400 paintballových kuliček, vybavení pro hru (paintballová zbraň, maska s dvojitým termálním sklem, vzduch, speciální maskáčová kombinéza).

barvy

Dokumenty, které je potřeba doložit:
– přihláška
– potvrzení bezinfekčnosti
– souhlas paintballu
– lékařské potvrzení
– podepsaný táborový řád

A nakonec zbývá přibalit pohodovou náladu a chuť si zasoupeřit!