Nákupy

Ploty v akci

Plot okolo rodinného domu, je více než potřeba a má své velké opodstatnění. Plot nejen dotváří celkový designe domu, ale také zamezuje vniknutí zvěře v zimním období. Ta Vám může poškodit ovocné stromy a keře a budete mít po úrodě. Také se k Vám díky plotu nedostanou zloději, kteří by Vám mohli odcizit věci ze zahrady. Pokud plot nemáte, tak je nejvyšší čas to změnit. Firma betonové ploty Montazmpc, nyní nabízí slevu na realizaci plotu a ušetříte nemalé peníze.

betonové ploty

Betonové ploty jsou nejen hezké, ale také účinné. Díky jejich perfektním vlastnostem budete mít naprosté soukromí a také Vás nebude na Vaší zahradě nikdo rušit. Povětrnostní a protihluková bariéra, kterou plot má, se hodí dokonale k rušným ulicím. Plot může také dosahovat výšky až 3 metry a díky tomu budete mít klid před zvědavými lidmi z ulice. Samozřejmostí je také fakt, že plot vydrží dlouhé roky a nemusíte se o něho během let starat. Díky kvalitnímu betonu odolává klimatickým změnám a je velice odolný. Plot má také rychlou a snadnou montáž a můžete s ním oplotit jakkoliv velký pozemek.

betonové ploty

Pokud zvolíte betonový plot, tak si budete moct vybrat z mnoha dekorů a výplní, které firma nabízí. Dekory si můžete nechat udělat pouze z pohledové strany, nebo oboustranné, vždy záleží na tom, jaký máte vkus. Samozřejmě u výplní je to podobně. Výplně mohou i nemusí být a je jen na Vás, jaké si to uděláte. Můžete volit mezi výplněmi dřevěnými, plastovými a také kovovými. Vždy však musíte počítat s tím, že každá výplň má jiné vlastnosti. Samozřejmostí ej také vjezdová brána a to buď dvoukřídlá, nebo samonosná. Tu si však můžete i nemusíte udělat. Do brány se dají taktéž instalovat výplně.

Zimní slevy jsou tady a s nimi i ploty. Pokud nemáte plot a už dlouho zvažujete jeho pořízení, tak nyní je ta správná doba. Ušetříte peníze a budete mít konečně nový plot.