Nákupy

Noví hubnoucí pomocníci

Diety pro vás nejsou řešením, a přesto byste rádi zhubli? Víte a jste přesvědčeni, že diety nejsou zdravé a vyznáváte styl – od každého něco v menších dávkách? Jenže nedokážete ty menší dávky bohužel „ukočírovat“ …?

hubnutí námaha

Pak pro vás máme řešení, které je sice dietní, ale ne až natolik, abyste nemohli do rozjetého vlaku nastoupit a pohodlně se s ním svézt. Naše řešení jsou proteinové nápoje goodly.cz, které zařadíte do svého jídelníčku během dne. To znamená, že nebudete muset vystát v obchodě fronty s nákupním košíčkem, kam byste naskládali potřebné potraviny, které jsou u dietního stravování povolené, ani nemusíte vymýšlet nové recepty nebo snad složitě připravovat dietní jídlo.

Kdepak! Výhodou hubnoucích proteinových nápojů je to, že je „jen“ zařadíte do svého jídelníčku, který se vám nedaří poctivě dodržovat a ejhle, ukazatel na osobní váze se rázem posune směrem dolů či displej na váze vám ukáže o půl kila méně, a tak to půjde níž a níž.

A to proto, že p r o t e i n o v é h u b n o u c í k o k t e j l y váš žaludek a trávicí ústrojí nádherně zasytí až na dobu tří až čtyř hodin, takže nebudete mít pocit hladu a nemusíte tak vymýtit zase vaši ledničku!

lednice zásoby

Navíc jsou tyto koktejly úžasné v tom, že jejich složení je vypracováno dietními odborníky natolik, že obsahují přesně daný rozměr jak bílkovin, tak v rozumné míře i sacharidů i potřebných zdravých tuků!

Pokud tedy toužíte po zdravém životním stylu a do dnešní doby se vám to stále nedařilo, věříme, že zařazením proteinové výživové bomby nastartujete hubnutí natolik, že budete i nadále spokojeni. Navíc dobrou zprávou pro vás může být i to, že nemusíte dodržovat striktně žádný dietní program. Vy budete jíst to, na co jste zvyklí (samozřejmě za předpokladu omezenějších porcí a nenakladete si na talíř deset houskových knedlíků, ale jen tři …) a vaši noví pomocníci ve formě proteinových koktejlů roli hubnutí převezmou na sebe.