Ženy

Nejlepší kamarád může být i muž

Není nutné zdůrazňovat, jak se žádná žena neobejde bez dobré a věrné kamarádky, se kterou může sdílet v průběhu svého života všechny radosti a v nemalém případě i problémy. Po vašem boku však v případě, že budete toužit po společnosti a po tom, promluvit si s nejbližším, nemusí stát pouze stejné pohlaví, ale nejlepší kamarádkou vám může být i muž.
přenášení ženy

Muži vidí problémy jasnější

To, co ženám připadá jako konec světa a ta největší pohroma, jaká se jim mohla stát, vnímá muž poněkud odlehčeně. Mít za nejlepšího kamaráda právě muže, se vám vyplatí v každém ohledu.
Ženy totiž nevidí do hloubky problému vždy jasně a právě proto se v něm dlouho utápí a nemůžou najít logické a správné řešení.Muž vám však za všech okolností řekne na rovinu to, jak to vidí a proč to z jeho pohledu není až tak závažný problém.
Tím pádem vám uleví od velkého trápení, které vás v životě může doprovázet a samozřejmě vám poradí i se všemi problémy, které vás potkají.

Nebude z vás ta největší drbna!

Nelžete si v případě, že jste přesvědčené o tom, jak ženy nepomlouvají všechny a všechno, co mají v dosahu. Muži nemají potřebu řešit zbytečnosti a pozastavovat se nad tím, jaký život vedou ostatní kolem sebe. Rovněž tak u nich neuspějete v momentě, kdy začnete roznášet drby o vašich nejbližších kamarádkách.
A i díky mužskému postoji uvidíte, kolik zajímavých a důležitých témat, můžete společně probrat s nejbližším přítelem.
schůzka na kávu

Manžel jako nejlepší kamarádka

Možná nebudete potřebovat přítomnost žádné kamarádky nebo kamaráda, protože všechno, co tento pojem znamená – najdete právě ve vašem manželovi.
Nutno podotknout, že ne všechny ženy mají to štěstí, že mají ve svém protějšku i nejbližšího přítele. Pokud však patříte do malé a vzácné skupiny, ve které se můžete chlubit tím, že tomu tak je, máte vyhráno nejen v partnerském životě, ale i v tom osobním.