Dům a byt

Hypotéky, jak je neznáte

Snad každého z nás láká vidina peněz. S penězi se setkáváme denně a také denně je používáme. Pokud chodíte do práce, pak jistě víte, jak je těžké peníze vydělat. Naopak, je posléze velice jednoduché jít a něco si koupit, zajít si do casina, investovat, nakoupit nějaké věci a tak podobně. Každý je utrácíme po svém, ale musíme znát hranici. Jakmile hranice zmizí, zmizí také zábrany a pak bohužel často už nic nestojí v cestě tomu, abychom se dostali do nemalých dluhových problémů.

dolar symbol

Není to případ samozřejmě všech lidí, někteří jsou solidní a poctiví a přesto si potřebují půjčit peníze, ale často přichází i lidé, kteří například neuspěli v bankách. V tom je ten rozdíl, nejsme bankou, proto nemáme taková přísná pravidla, se kterými se setkáte právě v bankovním sektoru.

Americká hypotéka nebankovní je vhodná pro každého, protože se dá zařídit bez jakýchkoliv omezení. Řekneme si pár výhod, které skýtají právě tyto finanční možnosti.
centy u peněženky

Výhody nebankovního sektoru

1. Největší výhodou je, že se půjčuje všem lidem bez ohledu na věk. Nemusíte spadat do nějakých tabulek, půjčíme vám i v případě že máte 18 let a stejně tak v padesáti. Věk tedy není kritériem, kvůli kterému byste půjčku nemohli získat.

2. Dalším kritériem by mohly být čisté registry. V našem případě se však opět setkáte s výjimkou, protože nemusíte mít čisté registry, abyste od nás úvěr získali. Zřejmě je to překvapivé, ale je to opravdu pravda.

3. Nevadí dokonce ani exekuce, takže pokud máte vážnější a výraznější dluhy, není to problém, přes který bychom vám nemohli půjčit. Pokud máte měsíční stabilní příjem, pak se dá dohodnout na podmínkách.

4. Podmínky se dají přizpůsobit klientovi na míru. Nehážeme všechny do jednoho pytle, ale věnujeme se našim klientům individuálně. Proto můžeme posoudit, pokud nám sdělíte pravdivé informace, v jaké jste situaci a podle toho s vámi řešit smlouvu přímo na míru.