Dům a byt

Domov je místem našeho srdce i těla

Nejenom duše plesá, když jsme doma, nebo když po delší době například z dovolené se vracíme zpátky do našich milovaných peřin. Domov je místem, kde se cítíme dobře, přímo báječně. Proto tak lpíme na svých obydlích. Neradi se stěhujeme, ale jednou za život je načase vyletět z hnízda a zajistit si své vlastní bydlení.

pokoj

· Vytvořte si vlastní nový domov pomocí našeho konfigurátoru. Uzpůsobte si bydlení podle svého vkusu. My vám jej vytvoříme, vyrobíme, se vším pomůžeme, zprostředkujeme veškeré opravy i úpravy a navíc dovezeme a ustavíme.

Obytné prostory dle vaší představy

Dřevo je velice příjemný materiál. Přírodní materiál zajistí bezpečnou a kvalitní konstrukci. Hezký design naopak zaručí dokonalý vzhled. Dřevo má mnoho výjimečných vlastností. Skvěle se hodí na jakýkoliv pozemek a je velice příjemný na pohled. Materiál rovnou z přírody, ve kterém budete bydlet. Mnohým lidem se o tomto jenom sní, ale vy si takovýto domeček můžete nechat postavit za bezkonkurenční ceny a bez stavebního povolení. Můžete v něm bydlet rekreačně nebo také celoročně. Zateplování speciální pur pěnou je možné i u tohoto druhu, takže se nebudete muset v zimě obývat strašných mrazů. Velice dobře chrání a dřevo navíc přirozeně hřeje, takže budete mít zajištěné teploučko každý den. Uvnitř můžete mít krásné a moderní prostředí. Prvky vyrobené ze dřeva. Postel z masivu, kde je přiznaná struktura dřeva nebo ve formě dřeva mít kuchyňskou linku. Každý podobný produkt vás jistě potěší a ještě více zpříjemní vaše bydlení.

ložnice

· Vymodlete si nové bydlení

Toužíte už delší dobu po svém vlastním bydlení? Dřevěný mobilní dům bude tím pravým. Nemusíte se modlit, abyste jej získali, stačí si zadat objednávku. Poradíme a pomůžeme s výběrem. Existují i typy skladových obydlí, ze kterých je možné ihned jakýkoliv odebrat. Využijte velice lákavé obydlí, které vás budou svádět svými neuvěřitelně nízkými náklady a komfortním bydlením zároveň.