Dům a byt

Dokonalé zastřešení vaší terasy poskytnou markýzy

Máte terasu, ale v horkých letních dnech při plném svitu slunce se musíte schovávat doma, protože ani slunečník nevytvoří dostatečný stín? Pak je řešení jednoduché. Zastřešte terasu pomocí markýzy. Lepší variantu si nelze zvolit.

Díky markýze budete moci trávit čas venku po celý den, bez strachu, že vám slunce nějak ublíží. Markýza navíc celý prostor krásně doplní a zútulní ho. Však je využívají i hotely, restaurace či obchody pro zastřešení daných míst.markýza

Nepodceňujte jejich výběr a kupujte jen kvalitní produkty

Při jejich výběru je však nutné vybírat kvalitní produkty, aby ochrana před sluncem byla stoprocentní. Jde především o to, aby použitá textilie byla opravdu s UV filtrem a odolala i dešti. Pak není čeho se bát.

Další věcí je, že markýza musí mít určitý sklon, na to si dejte pozor při montáži. Bez dostatečného sklonu by se na ní držela dešťová voda a to by snižovalo její životnost.

V naší nabídce najdete několik variant markýz, vždy se ale můžete spolehnout na jejich kvalitu. Prohlédněte si naši nabídku online , s výběrem vám rádi pomůžeme.markýza

· K dispozici máme markýzi pevné i pohyblivé. Záleží tedy na vás, zda svou markýzu využijete po celý rok, nebo ji chcete přes určité období skládat.

· V případě, že se rozhodnete pro pohyblivou variantu markýzy, máte pak další možnosti. Lze ji totiž skládat ručně nebo s pomocí elektrického pohonu.

· To však není vše, co pohyblivé varianty nabízí. U těchto typů je i různá možnost uložení srolované textilie. Ta buď zůstane srolovaná bez zakrytí, částečně krytá nebo plně krytá a neohrozí ji tak žádné vlivy počasí.

Vybíráte-li pro svou terasu či balkón zastřešení, zvolte markýzu. Poskytne vám nečekaný komfort a zpříjemní tak horké letní dny a pobyt na sluníčku.