Ženy

Diety slavných: tyhle zaručeně fungují!

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak je možné, že celebrity, a zdaleka ne jenom ty světové, mají krásné a štíhlé postavy? Jednak je samozřejmě jasné, že se pohybují v jiných platových mezích, tedy je pro ně mnohem snazší se obklopit milionem profesionálů, kteří vám poradí, co jíst nebo jak sportovat. Ale pravidla jejich diet by měly platit pro všechny stejně, nebo snad ne?

dieta

Ne všechny celebrity se nechaly uměle upravit. Některé se spoléhají pouze na diety nebo na speciální cvičení. Jak to ale dělají, že si své postavy udržují? Přečtěte si v našem článku, co doporučují známé hvězdy filmového plátna.

Carrie Underwood

Tato zpěvačka se rozhodla zapojit do svého hubnoucího programu mobilní aplikaci pro plánování diety. Jednoduše si zaznamenává všechno, co jí, takže má absolutní kontrolu nad vším, co její tělo zpracovává. Je pro ni tak snadné, zapisovat si všechno, co jídlo, které pozře, obsahuje, kolik má kalorií nebo jak dlouho jí vydrží energie. Kontroluje nejenom kolik toho sní, jak velkou porci, ale také jak často. Proto si může zcela jednoduše vybrat, jaké jídlo si může dovolit, aby se vlezla do svého kalorického standardu.

strava

Nicole Polizzi

Po tom, co porodila svou první dceru, nevěděla, jak se zbavit přebytečných kil, která nabrala během těhotenství. Dnes Nicole tvrdí, že ke každému jídlu si dala porci zeleného salátu. Tím vyměnila většinu sacharidů za zdravou zeleninu a výživný protein. Podle ní pak šla nadbytečná kila dolů skoro sama, ten zbytek ztratila při pečování o svou malou holčičku.

zelenina

Candace Cameron Bure

Většina z nás se řídí tím, že jí až v momentě, kdy mají hlad. To znamená, že i když máte dietu, ve chvíli, kdy máte hlad, jdou všechna pravidla stranou a vy sníte cokoliv, co je v dosahu. Podle této herečky je důležité držet plán a jednoduše hlad předehnat. Mít neustále nachystané zdravé svačinky a mít všechno jídlo naplánované tak, aby vás hlad jednoduše neměl šanci zastihnout. Vyhněte se jak improvizovaným svačinkám, tak zcela nezdravému hladovění!