Krása

Co udělat pro krásu vzhledu i duše?

Ženy jsou často nespokojené se svým vzhledem a připadají si nepřitažlivě. Přitom to ani nemusí být pravda. Pokud se, ale necítíte pro vaše okolí krásná a sebejistá, pokuste se to zlepšit jednoduchou cestou. Zapracujte na tom, pomoci několika způsobů:
· SPÁNEK
Potřeba dobře se vyspat a pocit z dobrého vyspání, jsou zcela odlišné myšlenky. Pokud jdete spát s myšlenkou nasbírat síly pro další den, není vůbec na místě vám něco vyčítat, ale věnovala jste spánku dostatečně dlouhou a pohodovou dobu, abyste se ráno vzbudila čerstvá a opravdu odpočatá? Neponocujte, nepracujte, ale relaxujte a běžte do postele v správnou a včasnou dobu. Za kvalitním spánkem tkví kouzlo skutečné krásy!
spánek pro krásu
· PLEŤ
Jestli je na vás už z prvního pohledu zdát, že jste zanedbaná, je to pravděpodobně i z důvodu, že vaše pleť není v dobré formě. Pečujete o ni? A pečujete o ni správně? Vaše pleť potřebuje hydrataci a regeneraci a to někdy i za pomocí pleťové masky. Udělejte si relaxační chvilku a dopřejte vašemu obličeji starostlivost. Chce to používat vhodné přípravky na možné vrásky, póry, nebo kruhy pod očima. Fleky na vašem obličeji vám pomůžou zamaskovat kvalitní tónovací krémy, které pleť nijak nezatíží a nechají ji kyslík.
sebejistý mladík
· OBJEKT
Může se stát, že za vaším vzhledem stojí i váš odměřený postoj k vám. V takovém případě potřebujete motivaci. Máte v okolí objekt vaší touhy? Co takhle se s ním sblížit a navázat kontakt? Pomoct vám to může hned ze dvou důvodů:
– Odhodláte se udělat něco pro sebe a začít se o sebe více starat.
– Získáte k sobě člověka, který se vám líbí a začněte s ním vztah.
Jeho přítomnost vám pomůže odvážit se vyměnit šatník, upravit barvu vlasů, nebo zajít občas na jógu. Najděte si v okolí muže, který by vás přinutil vydat ze sebe maximum, abyste ho získala.
Nepodléhejte hned s první myšlenkou na to, jak jste zanedbaná panice! Možná to chce někdy jenom chvilku volna a odpočinout si, nebo si někam vyjít, něco nového zažít, nebo jenom vidět. I taková dovolená, má svou magickou podstatu!