Krása

Co udělat pro krásu vzhledu i duše?

Ženy jsou často nespokojené se svým vzhledem a připadají si nepřitažlivě. Přitom to ani nemusí být pravda. Pokud se, ale necítíte pro vaše okolí krásná a sebejistá , pokuste se to zlepšit jednoduchou cestou. Zapracujte na tom, pomoci několika způsobů:

· SPÁNEK
Potřeba dobře se vyspat a pocit z dobrého vyspání, jsou zcela odlišné myšlenky. Pokud jdete spát s myšlenkou nasbírat síly pro další den, není vůbec na místě vám něco vyčítat, ale věnovala jste spánku dostatečně dlouhou a pohodovou dobu, abyste se ráno vzbudila čerstvá a opravdu odpočatá? Neponocujte, nepracujte, ale relaxujte a běžte do postele v správnou a včasnou dobu. Za kvalitním spánkem tkví kouzlo skutečné krásy!
spánek pro krásu

· PLEŤ

Jestli je na vás už z prvního pohledu zdát, že jste zanedbaná, je to pravděpodobně i z důvodu, že vaše pleť není v dobré formě. Pečujete o ni? A pečujete o ni správně? Vaše pleť potřebuje hydrataci a regeneraci a to někdy i za pomocí pleťové masky. Udělejte si relaxační chvilku a dopřejte vašemu obličeji starostlivost. Chce to používat vhodné http://papu.ssss.cz/w/kc/st/pivo/POKRMY%2520K%2520PIVU.htm přípravky na možné vrásky, póry, nebo kruhy pod očima. Fleky na vašem obličeji vám pomůžou zamaskovat kvalitní tónovací krémy, které pleť nijak nezatíží a nechají ji kyslík.
sebejistý mladík

· OBJEKT

Může se stát, že za vaším vzhledem stojí i váš odměřený postoj k vám. V takovém případě potřebujete motivaci. Máte v okolí objekt vaší touhy? Co takhle se s ním sblížit a navázat kontakt? Pomoct vám to může hned ze dvou důvodů:

– Odhodláte se udělat něco pro sebe a začít se o sebe více starat.

– Získáte k sobě člověka, který se vám líbí a začněte s ním vztah.

Jeho přítomnost vám pomůže odvážit se vyměnit šatník, upravit barvu vlasů, nebo zajít občas na jógu. Najděte si v okolí muže, který by vás přinutil vydat ze sebe maximum, abyste ho získala.

Nepodléhejte hned s první myšlenkou na to, jak jste zanedbaná panice! Možná to chce někdy jenom chvilku volna a odpočinout si, nebo si někam vyjít, něco nového zažít, nebo jenom vidět. I taková dovolená, má svou magickou podstatu!

Ohodnoťte příspěvek