Nezařazené

Bydlení přesně pro vás

Stavba domu není žádná legrace. Je potřeba najít pozemek, zajistit finance, stavební povolení a začít shánět firmu, která vám dům postaví v případě, že to nezvládnete sami. Jenže najít dnes solidní firmu, která vám dům opravdu postaví v rozumné kvalitě, je poměrně těžký úkol. Ty lepší firmy mívají plno na několik měsíců předem, případně mají ročně omezenou kapacitu, a berou jen pár zakázek. To je právě náš případ. Raději vezmeme méně zakázek, ale víme, že je zvládneme předat klientům v termínu, aniž bychom museli hledat výmluvy, proč to nejde.

stavba domu

S námi vedle nešlápnete
Rozhodli jste se pro stavbu domu, a tak hledáte spolehlivou firmu? Působíme na trhu již řadu let, a za tu dobu jsme našim klientům předali novostavby s nižší energetickou náročností. Součástí našich domů jsou totiž fotovoltaické panely a tepelná čerpadla, a díky těmto moderním způsobům práce s energiemi snížíte náklady na provoz a budete o něco soběstačnější.

Zaujala vás naše nabídka? Můžeme dům na klíč postavit i vám. Na výběr máte z několika předem připravených projektů. Pokud si z nich žádný nevyberete, rádi vám připravíme projekt na míru vašim individuálním potřebám. K výstavbě bude potřeba stavební povolení, které vám můžeme vyřídit my. Se získáváním stavebního povolení máme řadu zkušeností, které můžete využít ve svůj prospěch.

novostavba bungalov

Všechny nabízené domy si můžete prohlédnout na našem webu
K dispozici máte popis jednotlivých typů domů. Najdete je ve standardním provedení, a jediné, co v nich chybí, je kuchyňská linka. Klienti si ji chtěli zařizovat sami podle vlastních potřeb, což je logické. Postavíme vám celý dům od základové desky až po střechu a fasádu. Můžete si vybrat dřevostavbu nebo zděnou verzi. Pro oba typy máme svoje dodavatele materiálů a řemeslníky, kterým jde práce pěkně od ruky. Nehazardujte s penězi a nevkládejte je do rukou neověřené firmy. U nás máte jistotu, že se za pár měsíců budete stěhovat.