Business

Užívat Sildenafil bez lékařského dohledu je riziko


Sildenafil bez receptu je poměrně obvyklý dotaz na prodej na Internetu, přitom jde o celkem riskantní počin. Tato účinná látka, obsažená mimochodem i ve Viagře, by měla být užívána pouze se souhlasem lékaře, který snadno posoudí, zda pacientovi nehrozí nebezpečí v důsledku některých vedlejších účinků. Obcházení lékaře je tedy celkem nebezpečné a nelze to doporučit nikomu z vás.

vyčerpání ze stresu

Naopak, co bychom doporučit mohli, je Kotvičník zemní, Maca peruánská a další přírodní léky na bázi adaptogenních bylin, jimiž se léčí nejen pokles erekce, ale i další zdravotní problém, jejichž společným jmenovatelem je stres. Může se to zdát až nepochopitelné, ale stres je jednou z hlavních příčin veškerých chorob, a je třeba se věnovat zejména jeho eliminaci a potlačování symptomů, které přináší do organismu. V okamžiku stresové situace se zvýší hladina stresových hormonů a zároveň potlačí například tvorba testosteronu, a to pak přináší řadu dalších problémů, které pak mohou vést až k adrenální únavě.

vystresovaná žena

Adrenální únava má za následek nejen pokles erekce se ztrátou libida, ale celkově oslabuje organismus, který není schopen se rychleji zotavit a regenerovat, a namísto toho se urychluje proces stárnutí. Zrychlené stárnutí se zpočátku projeví šednutím a vypadáváním vlasů, stařeckou vrásčitou pletí, a později problémy s vnitřními orgány, přesně dle hierarchie priorit, jimiž se lidské tělo řídí.

Užívání adaptogenů je na rozdíl od Sildenafilu bezpečné. Nedochází tu k vážným vedlejším efektům a při doporučeném dávkování je to lék či preventivní prostředek vhodný pro každého i bez konzultace s lékařem, i když se mu samozřejmě o užívání těchto bylin můžete svěřit. Na závěr bychom ještě připomněli, že kromě boje se stresem a aplikace adaptogenních bylinek byste měli zařadit zdravější stravovací režim, a o skladbě jídelníčku se můžete poradit ve specializovaných prodejnách zdravé výživy nebo čerpat inspiraci z vegetariánských restaurací.