Finance

Hypotéka bez registru je název, pod kterým se skrývá podnikatelský úvěr

Hypotéka bez registru znamená, že se jedná o formu hypotéky. Čili ručíte vlastní nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby, která podepíše zástavní smlouvy. Jakmile tuto nemovitost zastavíte, dostanete až 70% odhadní ceny nemovitosti. Odhad provádíme sami, pomocí odborných znalostí. Ještě podotkneme, že nemovitostí se myslí jakékoliv domy, ale i chaty, byty, pozemky, firemní objekty, komerční budovy, zkrátka je toho hodně, čím můžete ručit. Bez registru následně znamená, že úvěr dostanete i v případě, že záznam v registru již máte. Záznam totiž není překážkou k získání finančních prostředků. Naše společnost je nebankovní a proto má mírnější pravidla, než je tomu v bance. Proto tolerujeme záznamy v registrech dlužníků, bankovních i nebankovních, i případné exekuce. Ty opět nejsou problém, pokud prokážete, že můžete splácet https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/hypoteka-bez-registru/.

penízky

  • Tento typ hypotéky je ve své podstatě podnikatelský úvěr. Čili peníze, které tímto způsobem získáte, musíte opětovně vložit do svého podnikání. Hypotéky bez registru čili podnikatelské úvěry si také mohou sjednat jenom podnikatelé, firmy, OSVČ nebo jiné subjekty, které podnikají.

Finance musíte vložit do svého podnikání, ale zároveň je můžete použít na cokoliv

S těmito financemi můžete splatit své staré dluhy a exekuce. Můžete s nimi splatit předraženou jinou půjčku nebo nedoplatky na sociálním a zdravotním pojištění. Můžete s nimi uhradit i dluhy na finančním úřadě, pokuty a mnoho dalšího. Jinou možností je, že máte firmu a potřebujete, aby se ještě rozrostla, a nemáte potřebný kapitál. V tom případě takto získané peníze můžete použít na koupi pozemku nebo jiné nemovitosti.

úvěr

  • Tyto hypotéky jsou vhodné pro podnikatele, kteří mají záznamy v registrech dlužníků. Peníze se poskytují i v případě, že máte velice nízké daňové přiznání a proto vás banky odmítají.
  • Hypotéky schvalujeme již do 24 hodin, takže se můžete spolehnout na velice rychlé jednání. Nemusíte na peníze čekat dlouhé měsíce, vše se vyřizuje online a jednoduše. Navíc hypotéku můžete kdykoliv předčasně splatit a to naprosto zdarma. Doba splácení může být až dlouhých 30 let. Nastavit si to můžete podle vlastních požadavků a priorit.