Krása

Escape game Hradec Králové

Chtěli byste mít opravdu skvělé a luxusní možnosti, kam byste mohli jet na výlet? Nebaví vás pořád jezdit na klasické výlety, jako jsou historické zámky a hrady a zoo a podobně a chtěli byste zkusit něco, kde by byl adrenalin, ale ne zase nějaké extrémní sporty? Naše skvělé a luxusní escapegame Hradec Králové se vám budou opravdu moc líbit, protože zde zažijete to skvělé napětí, které vám bude probíhat žílami, když bude plynout časová doma a vy budete vědět, že se musíte dostat ven.

ubíhající čas

Budete přemýšlet a bude si spojovat nejrůznější věci k sově, jistě to bude pro vás adrenalinový zážitek plný překvapení, tak se nebojte a udělejte to co nejrychleji. Rozhněte se ještě dneska a vyberte si od nás všechno, co budete chtít naše termíny, které jsou k dispozici v online rezervační formulářů, tak se podívejte a vyberte si termín, který bude pro vás ten pravý.

Luxusní zážitky

Naše nejlepší zážitky zažijete díky nám, protože my vám to zprostředkujeme. Tohle je hra pro dva až pět lidí, takže vás zavřeme do místnosti a vy budete muset rozluštit indicie a kódy, abyste odemkly dveře, díky kterým se dostanete věn. Aby to nebylo tak jednoduché, tak budete mít na to časový limit 75 minut. Pokud to stihnete v časovém limitu, tak to bude pro vás opravdu skvělá výzva, tak se nebojte a přijeďte si to vyzkoušet. Třeba zjistíte, že byste mohli být dobrým detektivem.

zubatá kolečka

Budete spokojení ve všech směrech. Čím dříve se odhodláte přijít k nám, tím to bude pro vás mnohem lepší. Budete nadšení. I vy se můžete třeba hned připojit ke všem našim spokojeným zákazníkům a můžete se stát jedním z nich. Rozhodně to bude skvělé.

Výhody

  • Nízké ceny
  • Květ tip na dárek
  • Luxusní zážitek

Tohle všechno zažijete jedině u nás. My vám uděláme skvělé zážitky, na které budete opravdu dlouhou dobu vzpomínat. Určitě se rozhodněte ještě dneska.