Nákupy

Cyklická ketogenní dieta

Chcete zkusit konečně dietu, která funguje, u které máte zaručené úspěchy? Pokud tohle chcete, tak musíte něco udělat. První kroky jsou nejdůležitější a je dobré tohle neoddalovat. Můžete si dietu objednat hned, je to přes internet, takže docházet nikam nemusíte a dojde vám to až na adresu. Je to bez práce, bez ztráty času a všechno v klidu zvládneme. Vyberete si balíček, který bude úsporný k vaší hmotnosti. Na naší kalkulačce si můžete vypočítat podle vaší hmotnosti, podle toho, kolik hmotnosti máte navíc, jaký balíček zvolit a kterou fází byste měli začít. Odbourejte s námi tuk efektivně.
Ptáte se, jak je možné, že v cyklické ketogenní dietě redukujete jenom tukovou tkáň?
Odpověď je jednoduchá. Je to díky tělu přirozenému stavu ketóza, kdy dojde k tvorbě energie pro tělo z nesacharidových zdrojů. Když mu nedodáte sacharidy, tak tělo sáhne pro energii do svalů a za normálních okolností začne rozkládat svaly. V naší dietě tomu tak není, protože je i zároveň proteinová a tím pádem skvěle ochrání svaly, aby se to nestalo. Poslední možností je tuk. Tělo začne vyrábět energii z tukových zásob, což je přesně to, čeho chceme dosáhnout. Dojdu k tomu ale až za tři dny v programu, takže buďte trpěliví. Můžete si otestovat moč dle papírků, které se dají koupit v lékárně, a ten vám ukáže, zdali jste v ketóze nebo nikoliv. Poznáte to ale i bez toho.
Příznaky ketózy

  • Příval energie
  • Sucho v ústech
  • Pach z úst po acetonu
  • Nepociťujete chuť a nemáte tolik hlad
  • Cítíte se skvěle, až euforicky

hubnutí
Jakmile se u vás objeví nějaké z těchto příznaků, tak blahopřejeme, úspěšně jste spali do tohoto stavu a spalujete tuky. Změny uvidíte hned na oblečení a hlavně v zrcadle. Pokud potřebujete restartovat váš život, tak je dobré začít touhle velikou změnou. Pokud jste maminka a přibrala jste po porodu a necítíte se dobře, tak do toho jděte, stojí to za to!