Nákupy

Pro váš odpočinek i pro vaše zdraví

Strávit víkend, prodloužený víkend nebo i delší pobyt v některém z našich lázeňských zařízení je jistě příjemné. Na co se můžete těšit? Na profesionální služby masérů, kosmetiček i fyzioterapeutů. Během dne nebo i večer si můžete dopřát pobyt ve vířivce, sauně, nebo v bazénu. Lázeňské hotely a wellness hotely jsou dnes velmi všestranně vybaveny, aby svým klientům dovedly poskytnout ty nejlepší služby. Je rozhodně dobře, že se celá řada takto vybavených hotelů začala specializovat na pobyty pro seniory a nabízí jim možnost využít jejich služeb za velmi zvýhodněné ceny. Balíček služeb, který je vyhrazen právě osobám starším padesáti pěti let, není zajímavý jen svou cenou, ale i tím, že je přizpůsoben právě potřebám klientů z řad seniorů. Dopřejte si změnu a pobyt, který si zasloužíte. Domů se budete vracet v příjemné pohodě, odpočinutí a plní nové energie.

relax
 

Nejlepší čas na vycházky v horách

 
Kdy vyrazit na hory? V letním období, kdy jsou tropické teploty, které vám brání v tom, abyste si užili dlouhé procházky? Nebo snad v zimě, kdy stezky hustě zapadnou sněhem a hotely jsou zcela obsazeny lyžaři? Určitě ne. Pro vás je nejvhodnější navštívit horský hotel na podzim, nebo na jaře! Počasí bude přát dlouhým procházkám a večer můžete relaxovat v hotelovém bazénu, nebo vířivce. Nechce se vám platit mnoho? Nevadí! Řada hotelů už nabízí zvýhodněné pobyty pro seniory a osoby starší padesáti pěti let. Prohlédněte si, kde všude vás přivítají a na jaké služby se můžete v rámci pobytu těšit. Wellness služby často zahrnují i možnost zkusit některou ozdravnou kúru, nebo uvolňující masáž!

sprcha
 
Neváhejte s rezervací pobytu. Termíny za zvýhodněné ceny se vždy rychle zaplní. Vyberte si svůj pobyt co možná nejdříve. Při výběru vám pomůže nejen fotogalerie a popis služeb hotelu, ale také zveřejněné recenze zákazníků, kteří hotel navštívili před vámi.